هتل میراژ کیش - 4.6 از 5 بر اساس 10 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش ★★★★★ Kish Mirage Hotel

هتل میراژ کیش Kish Mirage Hotel جز جدیدترین هتل های جزیره کیش می باشد که در سال 1397 در بلوار دریا به بهره برداری رسیده است. هتل میراژ در 8 طبقه و دارای 177 اتاق و سوییت با نمای رو به دریا و جزیره می باشد.

اطلاعات هتل میراژ کیش

google mapموقعیت هتل میراژ کیش روی نقشه

شماره تلفن هتل میراژ کیش : 20 22 42 44 - 076

آدرس هتل میراژ کیش : جزیره کیش - بلوار دریا


websiteوب سایت هتل میراژ کیش : موجود نمی باشد

هتل میراژ کیش روی نقشه

 

لیست قیمت تور کیش هتل میراژ تماس با 41535-021  ☎

تاریخ ارسال تور نوع اتاق  طول اقامت پرواز قیمت بازای هر نفر
تورهای اسفند ماه 97 دو تخته 3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   1.800.000 تومان
  سه تخته  3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   1.750.000 تومان
  سوییت یکخوابه 3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   1.650.000 تومان

 

تاریخ ارسال تور نوع اتاق  طول اقامت پرواز قیمت بازای هر نفر
تورهای نوروز 98 دو تخته 3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   2.950.000 تومان
  سه تخته  3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   2.800.000 تومان
  سوییت یکخوابه 3 شب و 4 روز کیش ایر ، ماهان   2.730.000 تومان
 
google mapموقعیت هتل میراژ کیش روی نقشه

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

ده نفر در 4 اتاق هتل برای سه شب در تاریخ 29 بهمن 98 اقامت داشتیم. وقتی اتاق ها را تحویل گرفتیم به قدری موکت کثیف بود که اصلا دلت نمیگرفت نگاه کنی در یکی از اتاق ها ملحفه های عوض شده روی مبل جا مانده بود. به پذیرش اطلاع دادیم.اومدن دیدن و سریع...

ده نفر در 4 اتاق هتل برای سه شب در تاریخ 29 بهمن 98 اقامت داشتیم. وقتی اتاق ها را تحویل گرفتیم به قدری موکت کثیف بود که اصلا دلت نمیگرفت نگاه کنی در یکی از اتاق ها ملحفه های عوض شده روی مبل جا مانده بود. به پذیرش اطلاع دادیم.اومدن دیدن و سریع برداشتند. صبحانه هتل ضعیف بود و تنوعی نداشت. ناهار هم از 12 مدل فقط یک غذای دریایی بود و خوراک گوشت افتضاح بود و زمانی که انتقاد کردیم گفتند که ظرف خوراک گوشت زود تمام شد که من به ایشان گفتم سری به میز ها بزنید و داخل بشقاب را نگاه کنند که غذا ها خورده نشده و در بشقاب ها مانده است و لذا ما بیرون از هتل غذا می خوردیم.چون هتل کیفیت خوبی نداشت و هزینه ناهار 115 هزار تومان بود که به نسبت کیفیت که یک هتل تاپ باید داشته باشه نبود. تنها مزیت هتل برخورد خوب پرسنل خدماتی بود. قسمت گردشگری در روز اول ورود ما را سرکیسه کرد و مسئول کانتر گردشگری برای برنامه گردشگری کلی پول از ما گرفت که بعد متوجه شدیم که اگر از سایت بلیط ها را در یافت می کردیم هزینه ها به نصف کاهش می یافت برای جنگ شادی در هتل نفری 70 ت بود و ماهم ده نفر بودیم که گفتند سه نفر را رایگان حساب کردند و هزینه با احتساب سه تا رایگان نفری 49 ت شد و بعد دیدیم افرادی که از سایر هتل ها بلیط خرید بودند برایشان 35 ت افتاده بود و برای ما که در هتل میراژ اقامت داشتیم و جنگ هم همان جا برگزار میشد 49 ت تمام شد.در ضمن برای خندان مسافران شوخی ها و ظنز ها هم الفاظ رکیک ...بود و باید گروه سنی زیر 15 سال را اجازه حضور در جنگ را نمی دادند . بهداشت هم ضعیف بود و زمانی که برای نظافت سرویس بهداشتی و هم چنین شارژ چای و اوردن سرویس تمیز چای با پذیرش هماهنگ کردیم در کمال ناباروی دیدیم فردی که کیسه سطل زباله سرویس بهداشتی را عوض کرد باهمان دست فنجان و تی بک را روی میز گذاشت...که از آن به بعد چیزی در آن هتل ما نخوردیم. در کل میتونم بگم این هتل3 ستاره باید میشد و این نشاندهنده مدیریت ضعیف هتل است. پیشنهاد می دهم اگر توری میخاید بخرید از سایت های اینترنتی که کلی تخفیف داره بخرید نه کانترهای گردشگری هتل و به هیچ عنوان ناهار و شام را در این هتل نخورید و در صورت درخواست برای نظافت اتاق خودتان هم حضور داشته باشید.

ادامه مطلب
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما